Usługi

Naprawa i odświeżanie książek

Naprawa i odświeżanie książek - Możemy naprawić Twoją ukochaną książkę. Wykonujemy prawie pełen zakres prac introligatorskich, ale nasza filozofia napraw jest inna niż przeciętnego punktu introligatorskiego. My staramy się jak najwięcej uratować z książki, jak długo się da wspomóc ją, podkleić, podeprzeć, nie stworzyć nową jak to z reguły czynią introligatorzy. Koszt zależy od wieku książki i zakresu prac i użytych materiałów. Oszacowanie kosztu jest bezpłatne, musisz tylko dostarczyć książkę do jednego z naszych antykwariatów.

 

Załóż swój antykwariat KDK

Zawsze marzyłeś o tym by zostać antykwariuszem? 
Szukasz pomysłu na biznes? 
Być może już prowadzisz antykwariat, ale chcesz przyłączyć się do największej sieci antykwariatów w Polsce? 
To oferta dla Ciebie! 

Możesz na zasadzie franczyzowej prowadzić antykwariat, korzystając z naszych doświadczeń pod naszym szyldem. Wspomożemy Cie doświadczeniem, towarem, marką i Know How czy kredytem kupieckim. Oferta skierowana do osób chcących otworzyć antykwariat poza Warszawą. Niepotrzebny wielki kapitał, potrzeba dużo chęci i miłość do książek. 

Zadzwoń 503056220 lub napisz usługikdk@conrada11.pl 
Spotkamy się, porozmawiamy.

 

Książki na metry

Książki na metry - wystrój dla firm, producentów reklam/filmów, przedstawień teatralnych itp. - Książki są doskonałym elementem dekoracyjnym, mogą służyć jako wystrój wnętrza, dekoracja planu filmowego, do wykorzystania na scenie teatralnej, czy do położenia na wystawie mebli w twoim sklepie. Nadają się również do wyłożenia w lokalu gastronomicznym, fryzjerskim czy medycznym dla oczekujących klientów, pacjentów. Książki są używane, ale nie zniszczone, wstydu nie będzie :)

Jeżeli prowadzisz taką firmę skontaktuj się z nami. Jesteśmy w stanie "na już" zapewnić Ci tysiące książek w najlepszych cenach. Cena książki już od 20 gr, cena za metr już od 15 zł. Szczegółową cenę omówimy w zależności od tego ile metrów i jakich książek potrzebujesz. 

Możemy też przygotować dla Ciebie specjalną scenografię do filmu czy sesji i ją Ci wypożyczyć.

Szczegóły Tel 503056220 
Możesz też zapytanie przesłać na maila uslugikdk@conrada11.pl

 

Zaproś antykwariat na imprezę

Organizujesz targi, event, kiermasz ? A może zlot tematyczny miłośników czegoś, kogoś lub festyn ? Możemy przyjechać na Twoją imprezę i rozstawić stoisko, które ją wzbogaci, a Twoim klientom zapewni dostęp do ciekawych i tanich książek z dziedzin, które ich interesują. Zapewniamy estetyczne stoisko z rzadkimi tematycznymi książkami nawet z wąskich, nietypowych dziedzin. Zadzwoń 503056220 lub napisz maila: usługikdk@conrada11.pl

 

Wycena księgozbiorów - nowa usługa

Jeśli chcesz lub potrzebujesz by oszacować wartość Twojego księgozbioru możemy szybko i profesjonalnie go wycenić. Wycena prowadzona jest przez antykwariuszy z kilkunastoletnim doświadczeniem, na podstawie średnich cen na rynku antykwarycznym, aukcjach internetowych i tradycyjnych. Po przejrzeniu zbioru otrzymasz pisemną informację co i ile jest warte.
Koszt usługi nie jest zależny od wartości księgozbioru tylko od jego wielkości i wieku książek.

Opłata wstępna - 50 zł netto - otrzymasz za to wstępną wycenę swojego księgozbioru, informację o koszcie usługi szczegółowej wyceny całego księgozbioru , dojazd na terenie Warszawy.
Zgłoszenia Tel : 509548582 w godzinach 11.00 - 19.00 lub mailowo uslugikdk@conrada11.pl całodobowo.

 

Logowanie

Możesz się zalogować
lub zamówić bez rejestracji

email:
hasło:

Zalogowanie oznacza akceptację regulaminu w jego obecnym brzmieniu.


Nie pamiętasz hasła?
Nie masz jeszcze konta?
Newsletter

Twój adres emial:
Prosze wpisać imię:
Wyrażam zgodę na przesyłanie Newslettera. W każdej chwili mogę zrezygnować z jego otrzymywania